JCI Czech Republic
Erasmus for Young Entrepreneurs
JCI Czech Republic
JCI Czech Republic
JCI Czech Republic
JCI Czech Republic

European Presidents Meeting 2016 ve Skotsku

Každoročně se schází zástupci z 37 zemí se světovým prezidentem a viceprezidenty nominovanými za evropské země, aby si společně předali informace o projektech, stavu organizací, plánech a samozřejmě nemalý čas věnují také diskuzím na různá témata.

Setkání je určeno hlavně pro současné národní prezidenty a jejich zástupce, neboť je to první příležitost, kdy se mohou mezi sebou potkat nastupující generace národních prezidentů. Meetingu se často účastní i další členové národních rad, např. international communication, případně i manažeři projektů, jejichž vliv přidává úroveň mezinárodního rozměru.

Letos se meeting konal ve skotském Aberdeenu v termínu 4.-6.2.2016. Po celé 3 dny probíhaly workshopy zaměřené na různá globální témata. Prvním dnem nás provedl světový prezident, workshop byl zaměřen na aktuální kampaň PeaceIsPossible, v hlavní roli pojem mír (nikoli pouze opak války). Kampaň se netýkala pouze JCI (neobsahuje logo JCI), ale připojit se k ní mohou i další organizace. Prezident nás dále seznámil s aktivitami Global Goals, které mají smysl jak pro svět globálně, tak pro lokální působení JCI poboček.

Druhý den se nesl ve znamení workshopů na téma Global Goals, zjišťování, které projekty jakých evropských zemí zapadají do kterého cíle. Většina obsahovala témata vzdělávání (4), podnikání (8), (17) partnerships.

Třetí den ovládl PeaceIsPossible, v konkrétní podobě pro EU – námětem uprchlická krize a seminář „sustainable leadership“. General Assembly, kde jsme se dozvěděli o připravovaných akcích – European Conference, World Congress. Vzniklo jednoduché video PeaceIsPossible, které jsme zveřejnili na facebooku a zároveň poprosili o sdílení JCI přátele – vytvořil národní prezident Clayton (JCI Malta).

Fotogalerie:

European Presidents Meeting 2016 European Presidents Meeting 2016 European Presidents Meeting 2016 European Presidents Meeting 2016 European Presidents Meeting 2016 European Presidents Meeting 2016

Video:

Archiv akcí

Čaj o páté

01. 11. 2017

Vážení přátelé,

po delší době Vás opět zveme na „Čaj o páté“ tentokrát na téma "Pohovor …

CZEKO 2017 - Národní konference JCI Czech Republic

19. 10. 2017

Ve dnech 19.- 22. 10. 2017 proběhl již šestý národního kongresu JCI Česká republika, tentokrát …

Plzeňský business kotel vol. 22: Povolání budoucnosti

17. 10. 2017

17.10.2017 proběhl v Plzni 22. diskuzní a networkingové setkání plzeňských podnikatelů, startupistů a studentů se zájmem …

Staň se členem

Staň se členem

Newsletter a novinky

Přihlaste se k odběru:

© 2016 JCI Czech republic, z.s., Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek: Creative Studio s.r.o.
Redakční systém: 4site CMS