JCI Czech Republic
Erasmus for Young Entrepreneurs
JCI Czech Republic
JCI Czech Republic
JCI Czech Republic
JCI Czech Republic

Coffee Talks

Coffee Talks

JCI podporuje spolupráci! Stali jsme se členy AMSP ČR, která v rámci svého projektu Svou cestou společně spolu s neziskovou organizací JA Alumni Czech Republic realizuje projekt Coffee Talks – sérii večerních neformálních setkávání mladých podnikatelů a zájemců o podnikání s jejich zkušeným protějškem u šálku kávy formou „kulatého stolu“. Coffee Talks probíhají každý měsíc především v Praze, Brně a Ostravě, ale občas zabrousí i jinam. Můžete se těšit na zajímavé osobnosti ze světa byznysu, které se Vám pokusí zodpovědět všechny Vaše otázky. Nejedná se o přednášky, ale příjemné a inspirativní posezení menší skupiny lidí se společným zájmem o podnikání.

JCI Czech Republic se prostřednictvím svých lokálních organizací připojuje k projektu a začíná realizovat Coffee Talks v západních Čechách. Můžete se těšit na první Coffee Talks, které proběhne 23. 2. 2016 v Chebu s Radovanem Caranem, majitelem rodinného penzionu Seeberg, který sbírá jedno ocenění za druhým. Více o akci se dozvíte zde

Svou cestou

AMSP ČR zahájila před třema lety projekt Svou cestou – Young Business, kterým chce mobilizovat mladou generaci pro vlastní podnikání. Od té doby bylo zorganizováno bezpočet setkání, připravili několik workshopů, navštívili desítky studentských setkání, zprostředkovali množství mentoringů, poskytli celou řadu grantů, rozdali nadaným podnikatelům téměř milion korun a medializovali jejich příběhy. Proč? Podle průzkumu AMSP ČR mladé lidi v posledních letech příliš nepřitahuje podnikání a vybírají si spíše jistotu zaměstnance. Může za to všeobecná skepse, kterou často přiživuje vláda i média. Projekt Young Business tedy apeluje na mladé lidi ať nejsou jen pěšáky u jiných a rozhodují se sami. Projekt Young Business – Svou cestou se stal celonárodním zaštiťovatelem desítek akcí a už teď má stovky členů z řad studentů, absolventů nebo začínajících podnikatelů. Více informací o projektu se dozvíte na www.svou-cestou.cz.

Archiv akcí

JCI Czech Republic poprvé na největším veletrhu neziskovek

29. 04. 2016

Ve středu 27. 4. jsme se poprvé jako vystavovatelé zúčastnili největšího veletrhu neziskových organizací v …

European Presidents Meeting 2016 ve Skotsku

07. 03. 2016

Každoročně se schází zástupci z 37 zemí se světovým prezidentem a viceprezidenty nominovanými za evropské …

JCI Czech Republic podpoří mladé začínající podnikatele

04. 02. 2016

Erasmus pro mladé podnikatele

S radostí Vám oznamujeme, že Evropská komise schválila náš projekt …

Staň se členem

Staň se členem

Newsletter a novinky

Přihlaste se k odběru:

© 2016 JCI Czech republic, z.s., Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek: Creative Studio s.r.o.
Redakční systém: 4site CMS