JCI Czech Republic
Erasmus for Young Entrepreneurs
JCI Czech Republic
JCI Czech Republic
JCI Czech Republic
JCI Czech Republic

Coffee Talks

Coffee Talks

JCI podporuje spolupráci! Stali jsme se členy AMSP ČR, která v rámci svého projektu Svou cestou společně spolu s neziskovou organizací JA Alumni Czech Republic realizuje projekt Coffee Talks – sérii večerních neformálních setkávání mladých podnikatelů a zájemců o podnikání s jejich zkušeným protějškem u šálku kávy formou „kulatého stolu“. Coffee Talks probíhají každý měsíc především v Praze, Brně a Ostravě, ale občas zabrousí i jinam. Můžete se těšit na zajímavé osobnosti ze světa byznysu, které se Vám pokusí zodpovědět všechny Vaše otázky. Nejedná se o přednášky, ale příjemné a inspirativní posezení menší skupiny lidí se společným zájmem o podnikání.

JCI Czech Republic se prostřednictvím svých lokálních organizací připojuje k projektu a začíná realizovat Coffee Talks v západních Čechách. Můžete se těšit na první Coffee Talks, které proběhne 23. 2. 2016 v Chebu s Radovanem Caranem, majitelem rodinného penzionu Seeberg, který sbírá jedno ocenění za druhým. Více o akci se dozvíte zde

Svou cestou

AMSP ČR zahájila před třema lety projekt Svou cestou – Young Business, kterým chce mobilizovat mladou generaci pro vlastní podnikání. Od té doby bylo zorganizováno bezpočet setkání, připravili několik workshopů, navštívili desítky studentských setkání, zprostředkovali množství mentoringů, poskytli celou řadu grantů, rozdali nadaným podnikatelům téměř milion korun a medializovali jejich příběhy. Proč? Podle průzkumu AMSP ČR mladé lidi v posledních letech příliš nepřitahuje podnikání a vybírají si spíše jistotu zaměstnance. Může za to všeobecná skepse, kterou často přiživuje vláda i média. Projekt Young Business tedy apeluje na mladé lidi ať nejsou jen pěšáky u jiných a rozhodují se sami. Projekt Young Business – Svou cestou se stal celonárodním zaštiťovatelem desítek akcí a už teď má stovky členů z řad studentů, absolventů nebo začínajících podnikatelů. Více informací o projektu se dozvíte na www.svou-cestou.cz.

Archiv akcí

Eticky o...Reklamě a marketingu v politice

16. 01. 2018

Jaký je rozdíl mezi propagací politické strany, názoru a produktu? Kam až může zajít politický …

JCI ČR Kick-Off 2018

12. 01. 2018

Víkendová akce, která proběhne druhý víkend v lednu od 12.-14. 1. 2018 určená zejména pro …

JCI Pinec

07. 01. 2018

Říká se, že jak na Nový rok, tak po celý rok! Proto jsme nelenili a …

Staň se členem

Staň se členem

Newsletter a novinky

Přihlaste se k odběru:

© 2016 JCI Czech republic, z.s., Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek: Creative Studio s.r.o.
Redakční systém: 4site CMS