JCI Czech Republic
Erasmus for Young Entrepreneurs
JCI Czech Republic
JCI Czech Republic
JCI Czech Republic
JCI Czech Republic

KDO JSME

JUNIOR CHAMBER INTERNATIONAL (JCI) CZECH REPUBLIC

JCI Czech Republic, z.s. je neziskovou organizací mladých podnikatelů, manažerů a vedoucích pracovníků z celé České republiky. Mezi našimi členy naleznete pracovníky z různých oborů soukromé i státní sféry. Zaměřujeme se na rozvoj a kultivaci tuzemského podnikatelského prostředí, na získávání nových podnikatelských příležitostí a kontaktů, a to nejen na území České republiky, ale i v sousedních regionech. Naše sdružení je také partnerem Česko-německé obchodní a průmyslové komory.

Zakládajícími členy JCI České republika jsou krajské organizace JCI Karlovarského, Jihočeského a Plzeňského kraje. Ke slavnostnímu podpisu stanov JCI České republiky došlo dne 22. 5. 2011 v konferenčních prostorách rodinného pivovaru Chodovar. JCI České republika zahájila v roce 2011 integraci do mezinárodní organizační struktury mladých podnikatelů a manažerů – Junior Chamber International (JCI) a v listopadu 2013 byla přijata za plnohodnotné členy této mezinárodní organizace. Mezi členy této celosvětové organizace, která čítá na 180 000 členů ve 120 zemích světa, patřili například Bill Clinton, John F. Kennedy nebo Kofi Annan.

Členem sdružení se může stát každý, kdo dovrší 18 let a zároveň nepřesáhne 40 let, komu není lhostejný rozvoj České republiky a kdo má zájem se aktivně podílet na jejím podnikatelsko-kulturním rozvoji. Rádi bychom vybudovali silnou skupinu mladých lidí, kteří mají zájem sdílet své zkušenosti a znalosti za účelem rozvoje podnikatelsko-kulturní oblasti v celé České republice.

Sdružení umožňuje svým členům pravidelnou výměnu zkušeností a idejí v rámci pravidelných místních, regionálních, celostátních i mezinárodních setkání. Podporuje společenskou a hospodářskou angažovanost, ale také odborné a další vzdělávání. Členové sdružení mohou profitovat z velké databáze firemních kontaktů vedoucích k neformálním jednáním v podnikání, ale i v kulturním poznání sousedních regionů.

Naše aktivity:

  • Vytváření silné skupiny mladých podnikatelů a manažerů
  • Podpora podnikání a získávání obchodních příležitostí
  • Odborné vzdělávání a rozvoj manažerských schopností
  • Kultivace podnikatelského prostředí a snaha o pozitivní změny ve společnosti
  • Regionální i přeshraniční networkingové akce

JCI Mission: To provide development opportunities that empower young people to create positive change.

JCI Vision: To be the leading global network of young active citizens.

Celosvětová organizace Junior Chamber International slaví v roce 2015 100 let od svého založení. Podívejte se na www.jci.cc a zjistěte, jak JCI svými projekty pozitivně ovlivňuje společnost, ve které žijeme.

Archiv akcí

Eticky o...Reklamě a marketingu v politice

16. 01. 2018

Jaký je rozdíl mezi propagací politické strany, názoru a produktu? Kam až může zajít politický …

JCI ČR Kick-Off 2018

12. 01. 2018

Víkendová akce, která proběhne druhý víkend v lednu od 12.-14. 1. 2018 určená zejména pro …

JCI Pinec

07. 01. 2018

Říká se, že jak na Nový rok, tak po celý rok! Proto jsme nelenili a …

Staň se členem

Staň se členem

Newsletter a novinky

Přihlaste se k odběru:

© 2016 JCI Czech republic, z.s., Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek: Creative Studio s.r.o.
Redakční systém: 4site CMS